TJ Střepina Žirov "A" - SK Obrataň "A" - 3:3

Na velikonoční neděli jsme hráli další venkovní utkání v Žirově. První poločas probíhal za nepříjemného počasí, kdy foukal silný vítr a občas se objevil i sníh. I v těchto podmínkách se našemu fotbalu dařilo a během dvaceti minut jsme vedli 2:0. Ale ve zbytku poločasu jsme udělali dvě zásadní chyby, které skončili pokutovým kopem. Soupeř v obou případech proměnil a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu,

Téměř celý druhý poločas to vypadalo, že více gólů už neuvidíme. Ale v 83. minutě jsme kopali trestný kop a krásnou střelou jsme šli do vedení. Bohužel za dvě minuty soupeř opět srovnal. A tak když jsme promarnili v samém závěru gólovku, skončil zápas nerozhodně.

Sestava: J. Kalina - R. Buchar, A. Vysiblo, L. Melichar, L. Menšík, -  R. Tábora , F. Hovorka, R. Flígr  - M. Pučálek , L. Vlach , D. Kudrnáč

Góly: F. Hovorka - 2x, D. Kudrnáč