Jdi na obsah Jdi na menu

SK Obrataň - SK Horní Cerekev - 3:5

Ani v posledním dohrávaném zápasu podzimu jsme neuspěli. Ve 12. minutě jsme šli do vedení po hezké akci z levé strany. Soupeř asi za tři minutky vyrovnal, ale pořád jsme se stačili hostů držet a ve 24. minutě jsme šli opět do vedení. Tak skončil i poločas. V 64.minutě jsme šli z pokutového kopu do vedení 3:1. Doufali jsme, že už to dotáhneme do vítězného konce, Bohužel jen doufali. Jako by v tu chvíli došli síly. Byli jsme všude déle, soupeř nás přehrával a během pěti minut stačil vyrovnat. Do 87. minuty jsme i drželi remízu, ale bohužel pro nás hosté rozhodli skrytou umístěnou střelou a berou všechny body.

Tímto jsme potvrdili poslední místo v tabulce a máme přes zimní přestávku co dohánět. Věřím, že jaro nás zastihne lépe připravené a v soutěži se zachráníme.

Sestava: F. Vilímek – P. Kudrnáč, A. Pařil , M. Kudrnáč, L. Menšík – R. Tábora, F. Hovorka, P. Fišer – D. Kudrnáč, M. Plášil, M. Vlach (60´ - M. Vlach st.) st.

Gól: M. Kudrnáč - 12´, D. Kudrnáč - 21´, F. Hovorka - 64´