SK Obrataň - FC Slavoj Žirovnice "B" - 5:4

Za nádherného počasí se hrál druhý domácí zápas jara. Diváci nás svým povzbuzováním hnali celý zápas za touženým vítězstvím. Začali jsme dobře, hned  z první šance na začátku utkání jsme mohli skórovat. Podařilo se nám to až v 21. minutě, kdy jsme šli poprvé do vedení. Radost nám soupeř překazil ve 32. a 35. minutě, kdy zápas otočil a nás na zbytek poločasu zmrazil. Ve 44. minutě když už všichni čekali na poločasový hvizd, vybojoval zdánlivě ztracený míč D. Kudrnáč a přihrál M. Plášilovi na vyrovnávací gól. To nás opět povzbudilo a bylo to znát hned o začátku druhého poločasu. Během 49. a 51. minuty jsme šli opět do vedení a tentokrát o dvě branky. Soupeř nám radost překazil za tři minuty snížením na 4:3. My jsme hrozili hlavně z breaků, ale ne a ne rozhodnout. Naopak soupeř v 73. minutě udeřil a vyrovnal.  Bylo otázkou komu to dodá více pohody. My jsme nechtěli na odpověď dlouho čekat a tak jsme v 76. minutě rozhodli o našem vítězství. Vydřené, ale plně zasloužené.

Sestava: J. Kalina - L. Menšík, M. Vesecký, P. Čekal, P. Kudrnáč (M. Kudrnáč) -  R. Flígr, R. Tábora, D. Maštalíř (L. Polanecký) - D. Kudrnáč, L. Vlach (M. Plášil) T. Lhotský

Góly: L. Vlach, M. Plášil, P. Fišer, vlastní (J. Kalina), D. Kudrnáč