SK Obrataň - SK Jiřice "A" - 3:1

V neděli jsme se konečně dočkali fotbalu a vítězství na domácí půdě. Soupeřem nám byl celek Jiřic, který předcházela šňůra dobrých výsledků a tak nikdo nečekal jednoduchý zápas. Asi rozhodujícím faktorem bylo, kdo dá první gól. Byli jsme to my ve 29. minutě z pokutového kopu. A to byl i poločasový výsledek.

V druhém poločase jsme chtěli přidat pojistku, ale čekali jsme až do 65. minuty. V závěru se ještě upravoval výsledek ještě dvakrát, v 89. minutě jsme zvyšovali na 3:0, ale v zápětí soupeř z ofsajdové pozice korigoval jako poslední. Za náš výkon jsme si vítězství zasloužili.

Sestava: J. Kalina - L. Menšík, P. Čekal, M. Vesecký (46´ - M. Vlach), A. Pařil,  - R. Tábora (51´ - D. Kudrnáč), F. Hovorka, P. Fišer - T. Lhotský, M. Plášil, L. Vlach,

Góly: L. Vlach - 2x, P. Fišer