SK Obrataň - TJ Sokol Čejov - 1:1

Za krásného počasí jsme odehráli další domácí zápas sezóny. Zápas byl po celou dobu celkem vyrovnaný, hra se přelévala ze strany na stranu. Jako první jsme inkasovali po zaváhání v obrané činnosti v 19. minutě, kdy jsme gól hostům doslova darovali. Opět jsme si vytvořili i šance a po jedné z nich jsme kopali penaltu, bohužel neúspěšně a tak jsme s výsledkem 0:1 šli o poločase do kabin. Po přestávce dostali i hosté kopat pokutový kop, ale dopadli stejně. Zápas se schyloval ke konci a vypadalo to, že soupeř nakonec zvítězí naším smolným darovaným góle. Ale tentokrát se i štěstí přiklonilo na naší stranu a v 83. minutě jsme vyrovnali. Zápas skončil remízou.

Sestava: J. Kalina – L. Menšík, M. Kudrnáč, A. Pařil, P. Kudrnáč – P. Fišer, R. Flígr,  P. Šimek (46´- M. Plášil) – D. Kudrnáč, L. Vlach (72´- M. Vlach), F. Hovorka

Branky: 83´- P. Fišer