TJ Rovnost Budíkov - SK Obrataň – 2:2

28. 5. 2018

Zápas byl od začátku velmi vlažný z obou stran. Domácí šli v 19. minutě po rychlém brejku do vedení. Podle všeho se zakončující hráč v době přihrávky pohyboval v ofsajdu, bohužel pomezní ofsajdové postavení nesignalizoval. My jsme měli o pět minut později velké štěstí. Po našem přímém kopu si domácí hráč srazil hlavou míč do vlastní branky. Ještě do poločasu se nám podařilo zápas otočit. Domácí gólman podcenil situaci a díky tomu se prosadil M. Vlach. V druhé půli hráči Budíkova uklidnili své emoce a odměnou jim byla vyrovnávací branka. Náš brankář nešťastmě vyběhl na půli řešit sporně odpískanou situaci s rozhodčím, čehož využil soupeř, který rychle rozehrál a podruhé skóroval. V závěru zápasu neudržel na uzdě nervy M. Vlach a soupeře mimo míč podrazil, za což obdržel zcela zaslouženě červenou kartu. Utkání skončilo remízou 2:2 a týmy se nakonec rozešly smírně.

Sestava: J. Kalina – L. Menšík, M. Kudrnáč, M. Vesecký (55´ A. Pařil), P. Kudrnáč – M. Vlach, R. Flígr (75´ P. Šimek), D. Maštalíř, R. Tábora – D. Kudrnáč, M. Plášil

Branky: 25´ vl. branka, 41´ V. Marek