TJ Sokol Plačkov - SK Obrataň - 4:1

Poslední venkovní utkání podzimu jsme odehráli v sobotu již od 10 hodin v Plačkově.Na značně špatném terénu jsme začali špatně. Hned ve 3. minutě jsme obdrželi první gól. Ve 23. minutě jsme inkasovali podruhé. Po krásném rohu jsme ve 30. minutě korigovali na 2:1 a tak skončil i poločas. Začátek druhého poločasu jsme začali mírnou převahou, ale zmrazil nás v 51. minutě gól domácích, kdy se k odraženému míči dostati palčkkovští  a skórovali. V 87. minutě upravili domácí na konečných 4:1 s nesmyslně nařízené penalty.

Sestava: J. Kalina – P. Kudrnáč, A. Pařil , M. Vesecký (53´- M. Kudrnáč), L. Menšík – M. Plášil, R. Tábora, M. Vlach (77´ - T. Cudlín) – D. Kudrnáč, L. Vlach, M. Vlach st., (82´ -  F. Vilímek)

Gól: L. Menšík - 30´