TJ Spartak Počátky - SK Obrataň – 11:0

1. 10. 2017

Po povedeném domácím utkání s Jiřicemi, kdy jsme po dlouhé době bodovali naplno, nás čekala sváteční dohrávka v Počátkách. Sestava byla jako již po několikáté v této sezóně neúplná a různě "poslepovaná". Od úvodu utkání domácí přebrali taktovku a šli nekompromisně za vítězstvím. Poprvé jsme inkasovali již v 7. minutě a absolutně jsme se zhroutili. Nedařilo se nám vůbec nic, soupeř nás zamáčkl na naší polovině a přidával další branky. V poločase bylo skóre děsivé, 6:0 pro domácí. V druhé půli jsme chtěli uklidnit hru, vyztužit obrané řady, abychom se vyvarovali dalších obdržených branek. Prvních patnáct minut jsme drželi míč na kopačkách a zdálo se, že se hra vyrovnává. Bohužel jsme obdrželi další branky, které znamenaly ostudnou porážku 11:0. Myslím, že je nejvyšší čas, aby se každý zamyslel, zda přistupuje k zápasům na sto procent, protože pokud se někdo nechová týmově ke spoluhráčům, tak se nedá dělat kolektivní sport.

Sestava: F. Vilímek – J. Zíka, M. Vesecký, A. Pařil, L. Menšík – J. Kalina, F. Hovorka, P. Fišer – M. Heřman, D. Kudrnáč, L. Vlach