TJ Tatran Červená Řečice - SK Obrataň – 4:3

1. 10. 2017

S čistou hlavou po hrůzostrašné porážce v Počátkách jsme nastoupili k utkání v Červené Řečici. I přes vždy velmi vyrovnaná utkání s tímto soupeřem jsme chtěli nechat zapomenout na minulý zápas. Červená Řečice se v letošní sezóně také zatím poměrně trápí (před utkáním 6 bodů za 6 remíz), proto jsme chtěli přivést tři body. Od začátku utkání byla hra velmi vyrovnaná. Soupeř šel bohužel opět v úvodu do vedení a po půl hodině hry zvyšoval již na 2:0. Nám se podařilo do poločasu snížit, když se z pokutového kopu prosadil L. Vlach. Ve druhé půli se nám podařilo vyrovnat, ale záhy se soupeř prosadil potřetí. My jsme stále zvyšovali tempo a v 74. minutě podruhé vyrovnali na 3:3. V závěru jsme nedokázali využít našeho tlaku a šancí a Řečice nás z penalty potrestala. Pokutovému kopu předcházela velmi podivuhodná ruka našeho obránce, kterou rozhodčímu musel poradit domácí asistent. Pro nás tedy smolný závěr utkání. Každopádně předvedená hra, především v druhém poločase, byla příslibem do dalších zápasů. Za týden do Obrataně zajíždí nyní poslední tým okresního přeboru, proto považuji za nutné zvítězit a odlepit se ode dna tabulky.

Góly: L. Vlach (2x), M. Plášil

Sestava: J. Kalina – D. Maštalíř, P. Čekal (42´ A. Pařil), M. Vesecký, L. Menšík – P. Fišer, F. Hovorka, M. Vlach – D. Kudrnáč, L. Vlach, M. Plášil (89´ M. Heřman)