SK Obrataň - TJ Slavoj Žirovnice "B" – 4:3

20. 5. 2019

Na výsledkově vydařená utkání s Čejovem a Plačkovem jsme chtěli navázat dobrým výkonem i s rezervou Žirovnice. Než jsme se stihli rozkoukat, už jsme prohrávali 1:0. Soupeř se prosadil hned z prvního útoku a to ve 2. minutě. My jsme ale postupně začínali přebírat otěže hry a odměnou nám byly tři branky do poločasu. Postupně se trefili F. Hovorka, L. Vlach a R. Tábora. Nutno dodat, že jsme měli ještě několik tutových šancí, takže skóre mohlo být mnohem vyšší. Ale také soupeř si vytvářel mnoho nebezpečných šancí, nedokázal je však zužitkovat. Do druhé půle nastoupil soupeř aktivněji. My jsme přežili několik závarů před naší brankou a z protiútoku vstřelili čtvrtou branku. Tento gól se v závěru ukázal jako gól velice důležitý, protože Žirovnice dokázala snížit na 4:3. Závěr zápasu jsme se bránili a podnikali velice pěkné brejky. Nakonec jsme výsledek už udrželi a zaslouženě vyhráli. Chtěl bych pochválit dnešní útočnou hru týmu. Kluci si po velice pěkných akcích vytvářeli mnoho gólových šancí a některé z nich dokázali proměnit, což jistě ocení hlavně fanoušci.

Branky: F. Hovorka, L. Vlach, R. Tábora, D. Kudrnáč

Sestava: F. Vilímek – P. Kudrnáč, A. Pařil, M. Kudrnáč, L. Menšík – R. Tábora, F. Tomovič, F. Hovorka, R. Vítámvás – D. Kudrnáč, L. Vlach  (26´ O. Pražák)