SK Obrataň - TJ START Lukavec – 2:4

2. 6. 2019

Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a soupeře přehrávali. V 16. minutě jsme šli do vedení, když po nedůrazu hostujících obránců skóroval P. Kudrnáč. Od té doby tahal za nitky soupeř. Ve 28. minutě po rychlém brejku Lukavec vyrovnal a během 8 minut přidal další dvě branky. My jsme měli možnost snížit, ale bohužel pokutový kop neproměnil R. Vítámvás. Do druhé půle vstoupili bohužel opět aktivněji hosté a ve 47. minutě zvýšili na 4:1. My jsme nebyli schopní vytvořit si žádné větší šance a navíc jsme od 66. minuty hráli v deseti, protože po druhé žluté kartě byl vyloučen P. Fišer. V 83. minutě se nám podařilo snížit na 2:4, to už ale bylo z naší strany vše. Lukavec si tak odváží tři body a nutno uznat, že zaslouženě. Větší část zápasu drželi hosté míč na kopačkách a vytvořili si více gólových šancí.

Branky: P. Kudrnáč, F. Tomovič

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák, A. Pařil, M. Vesecký, L. Menšík – P. Kudrnáč, F. Tomovič, R. Vítámvás (80´ M. Heřman), P. Fišer – D. Kudrnáč, M. Kudrnáč