SK Obrataň – TJ START Lukavec - 5:1

12. 8. 2020

V prvním zápase po koronavirové pauze jsme hostili Lukavec, který bude zřejmě v letošní sezóně značně pociťovat odchod několika hráčů. Soupeř začínal dokonce v deseti hráčích, až v průběhu utkání nastoupil jedenáctý. Od prvních minut jsme hosty přehrávali, bohužel jsme se dopouštěli mnoha zbytečných nepřesností. Ve 20. minutě jsme se poprvé prosadili, branku vstřelil R. Vítámvás. O pět minut později zvyšoval F. Tomovič po pohledné akci už na 2:0. Také v druhé půli Lukavec nestačil a my jsme byli poměrně efektivní. Po půl hodině druhého poločasu jsme vedli již 5:0. Dva hráči se blýskli dvěma vstřelenými góly – R. Vítámvás a D. Kudrnáč (ten dokonce pouze během druhého poločasu). Hosté v závěru utkání snížili na 5:1. Naprosto jednoznačný výsledek potvrzuje převahu, kterou jsme po celé utkání měli.

Branky: D. Kudrnáč (2x), R. Vítámvás (2x), F. Tomovič

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák, J. Pavelec, L. Melichar, P. Kudrnáč – F. Tomovič (80´ M. Vesecký), P. Fišer, M. Kudrnáč (46´ A. Pařil), M. Vlach – R. Vítámvás (75´ M. Heřman), L. Vlach (46´ D. Kudrnáč)