Jdi na obsah Jdi na menu

SK Obrataň - FC Slavoj Žirovnice "B" – 3:2

22. 8. 2021

Sobotní utkání třetího kola OP Pelhřimov se odehrávalo v rámci kulturního odpoledne Obrataňské dovádění. Od úvodu utkání byli aktivnější domácí a hned ve 4. minutě šli do vedení, když se hlavičkou prosadil J. Pavelec. Od vstřelené branky se hra vyrovnala a ještě během prvního poločasu bylo několik šancí na obou stranách, gól už však nepadl. Do druhé půle měli lepší vstup opět domácí a D. Kudrnáč zvýšil už na 2:0.  Žirovnice po druhé obdržené brance začala zvyšovat tlak, z rychlého brejku nejdříve snížil R. Kopejtko a v 73. minutě vyrovnal J. Kocourek. V tuto chvíli byli hosté mnohé aktivnější a drželi častěji míč na kopačkách. Ale Obrataň se deset minut před koncem dokázala prosadit potřetí, trefil se opět J. Pavelec.  Obrataň tak po velice nevydařeném vstupu do sezóny získala první body, Žirovnice si na své první body musí počkat minimálně do příštího kola.

Branky: J. Pavelec (2x), D. Kudrnáč

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, J. Pavelec, A. Pařil, O. Pražák – F. Tomovič, M. Vlach, R. Doležal, P. Kudrnáč – D. Kudrnáč (85´ M. Heřman), L. Vlach (26´ M. Vesecký)