Jdi na obsah Jdi na menu

SK Obrataň - FK Maraton Pelhřimov "B" – 1:6 (1:3)

27. 9. 2021

V dalším utkání jsme změřili síly s kandidátem na nejvyšší příčky OP Pelhřimov, zavítala k nám rezerva FK Maraton Pelhřimov. Hned od prvních minut drželi míč na kopačkách hosté a diktovali tempo hry. Nám se však několikrát podařilo dlouhými nákopy překonat jejich obranu a dostat se do slibných šancí. Žádná z nich se však neujala. Pelhřimovští šli do vedení už ve 13. minutě. My jsme dokázali za deset minut vyrovnat, když se po důrazném dohrání akce prosadil F. Tomovič. Ale ani ne za minutu si vzali hosté vedení zpět. Do poločasu přidali ještě jednu branku. V půli tak bylo skóre 1:3. Do druhé pětačtyřicetiminutovky nastoupil aktivněji opět Pelhřimov a po několika minutách zvýšil už na 4:1. Z naší strany byl druhý poločas spíše chaotický a protrápený. Soupeř přidal ještě další dvě branky. Pelhřimov tak zcela zaslouženě zvítězil a drží se na špičce tabulky.

Branky: F. Tomovič

Sestava: M. Vesecký – L. Menšík (54´ A. Pařil), L. Melichar, M. Kudrnáč, O. Pražák – M. Vlach (52´ M. Vlach), P. Kudrnáč, P. Fišer, F. Tomovič – D. Kudrnáč, R. Doležal (71´ M. Heřman)