SK Obrataň - TJ Sokol Černovice "A" – 1:3 (0:1)

29. 8. 2021

Černovice byly od úvodu utkání aktivnější a drželi míč na kopačkách. Postupně si vytvářeli šance, ale my jsme velice zodpovědně bránili. Těsně před poločasem se hosté prosadili umístěnou ranou a šli do vedení. Do druhé půle jsme chtěli hrát stejně bojovně a pokusit se o využití nějaké šance. Po hodině hry Černovice využili možnost pokutového kopu a zvýšili na 2:0. V 75. minutě Černovice zvýšili po nedůsledku v obraně domácích na 3:0. Nám se podařilo povedenou střelou už pouze korigovat na 1:3, v 88. minutě se prosadil L. Melichar. Černovice zaslouženě vyhráli, ale my jsme se představili bojovným výkonem.

Branky: L. Melichar

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, J. Pavelec, L. Melichar, O. Pražák – F. Tomovič, P. Fišer (75´ M. Vlach), M. Kudrnáč (85´ M. Heřman), P. Kudrnáč (80´ A. Pařil) – D. Kudrnáč, R. Doležal (58´ M. Vesecký)