Jdi na obsah Jdi na menu

TJ FC Ústrašín - SK Obrataň – 3:0 (2:0)

3. 10. 2021

Naše postavení v soutěži OP Pelhřimov začíná být vážné. Série proher i po minulém utkání s Pelhřimovem pokračuje a změnit jsme to chtěli v Ústrašíně, který se drží v horní polovině tabulky. Od úvodu utkání byla hra vyrovnaná a slibné situace se rodily na obou stranách. Ústrašín však jedné z prvních šancí dokázal využít a v 10. minutě šel do vedení. Domácí byli od vstřeleného gólu aktivnější a navíc ve 41. minutě zvýšili na 2:0. Druhý poločas byl z naší strany plný nepřesných rozehrávek a nedařilo se nám vytvářet si gólové šance. Po hodině hry se domácí znovu prosadili a definitivně tak utkání rozhodli. Na vítězství tak budeme muset i nadále čekat. Po výhře rezervy Žirovnice nad "B" týmem Pacova jsme se navíc propadli na předposlední místo.

Branky:

Sestava: F. Vilímek – M. Vesecký (54´ M. Kozár), J. Pavelec, M. Kudrnáč, O. Pražák – M. Vlach, P. Fišer, F. Tomovič, R. Doležal – D. Kudrnáč, L. Vlach (81´ M. Heřman)