TJ Slavoj Žirovnice "B" - SK Obrataň – 7:1 (3:0)

11. 4. 2022

Po odloženém zápasu s rezervou Kamenice z minulého víkendu jsme zajížděli ke svému prvnímu jarnímu utkání do Žirovnice. Žirovnice se nachází stejně jako my na samém chvostu tabulky OP, proto jsme chtěli toto střetnutí zvládnout a začít se na soupeře dotahovat. Navíc ze sestavy chyběl pouze L. Melichar, takže jsme odjížděli v téměř kompletní sestavě. V úvodu byla hra velice vyrovnaná, bohužel soupeř byl efektivnější a využil své šance, a to ve 12., 23. a 27. minutě. Po vstřelených brankách začínal být stále aktivnější a vytvářel si další příležitosti. Do druhé půle jsme šli s tím, že je potřeba vstřelit rychlou kontaktní branku a vrátit se do zápasu. Bohužel Žirovnice po deseti minutách zvýšila na 4:0 a zápas tak definitivně rozhodla. Od té doby jsme již těžko hledali cestu k soupeřově brance, navíc naše obrana kupila velké množství chyb. Přesto se nám podařilo v 61. minutě vsítit alespoň čestnou branku. D. Kudrnáč aktivně napadal žirovnického brankáře, ten nepovedeným odkopem trefil našeho útočníka a míč se odrazil do branky. Skóre nakonec vyznělo zcela jasně pro Žirovnici, která vyhrála 7:1. A my tak zůstáváme poslední s pouhými čtyřmi body.

Branky: D. Kudrnáč

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, J. Pavelec, M. Kudrnáč, O. Pražák – P. Kudrnáč (55´ M. Vlach), F. Hovorka (46´ A. Pařil), P. Fišer, F. Tomovič (70´ M. Kozár) – D. Kudrnáč (75´ M. Heřman), L. Vlach (46´ R. Doležal)