TJ Tatran Červená Řečice "A" - SK Obrataň – 5:1 (2:1)

23. 9. 2021

Od úvodu utkání jsme byli aktivnější a vytvářeli si slibné šance, přesto se nám je opět nepodařilo proměnit. Domácí nás za to potrestali, v 18. minutě se prvním gólem prosadil Obranec. Po obdržené brance jsme byli stále velice aktivní, ve 38. minutě se nám podařilo z rychlého brejku vyrovnat. Těsně před poločasem však po standartní situaci dokázal Obranec skórovat podruhé. Ve druhém poločase jsme si již nedokázali vytvářet gólové šance a domácí přidávali další branky. Navíc byl v 78. minutě vyloučen F. Vilímek a my jsme tak dohrávali v deseti, do branky se postavil M. Vesecký. Nakonec jsme v Řečici prohráli vysoko 5:1. Domácí T. Obranec předvedl opravdu povedený výkon, když skóroval hned 4x a ukázal, jak důležitým hráčem pro Červenou Řečici je. I když výsledek vypadá jednoznačně, tak především v první půli jsme nepředvedli vůbec špatný výkon, bohužel nás trápí neproměňovaní vyložených šancí.

Branky: D. Kudrnáč

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, J. Pavelec, A. Pařil, O. Pražák – F. Tomovič (85´ M. Heřman), P. Kudrnáč, M. Vlach (75´ M. Vesecký), M. Vlach – R. Doležal, D. Kudrnáč