Jdi na obsah Jdi na menu

A.F.C. Humpolec "C" - SK Obrataň – 2:2 (1:1)

9. 4. 2024

K prvnímu venkovnímu utkání v jarní části sezóny jsme zajížděli do Humpolce. S humpoleckým "C" týmem jsme měli původně hrát na umělé trávě, ale zápas byl nakonec přesunutý na trávník přírodní. Úvodní desetiminutovku jsme zvládli velice dobře, bohužel se nám opět nedařilo proměnit minimálně dvě gólové šance. Postupně přebírali hru domácí a ve 39. minutě šli do vedení 1:0. Nám se podařilo ještě do poločasu vyrovnat, prosadil se M. Faltýnek. Nástup do druhého poločasu se nám opět povedl a v 50. minutě zvýšil F. Tomovič na 2:1 pro Obrataň. V druhé půli byly na obou stranách k vidění povedené akce i gólové situace. Po jednom závaru před naší brankou došlo k faulu v pokutovém území a domácí z pokutového kopu vyrovnali na konečných 2:2. Na konci utkání jsme tak mohli jako tradičně litovat zahozených šancí. Remíza je z pohledu obou mužstev asi zasloužená. Příští utkání nás čeká na domácí půdě vedoucí tým OP - Horní Cerekev.

Branky: M. Faltýnek, F. Tomovič

Sestava: J. Kalina – O. Pražák, J. Pavelec, A. Pařil (22´ F. Hovorka (75´ L. Vlach)), L. Menšík – F. Tomovič, P. Kudrnáč, P. Fišer, M. Faltýnek – D. Kudrnáč, J. Přibyl