SK Horní Cerekev "A" - SK Obrataň – 3:1 (1:0)

14. 9. 2023

Hned od úvodu utkání jsme domácí překvapili naší aktivní hrou. V prvních minutách jsme si vypracovali nějaké slibné akce, hned v 7. minutě nás však Cerekev dokázala po nedůrazu v obraně poprvé překonat. Poté byla hra spíše vyrovnaná, nám se nedařilo se prosadit, ikdyž domácí brankář předváděl velice nejisté zákroky. Na další gól se čekalo až do 79. minuty, kdy nás domácí po aktivním napadání překonali po druhé a šli do vedení 2:0. V zápětí se prokličkoval P. Fišer až před brankáře a snížil z nenápadné šance na 2:1. Cerekevští si však výhru vzít nenechali, využili naší otevřené obrany a v 88. minutě rozhodujícím gólem zvýšili na konečných 3:1. Myslím, že domácí si svou výhru zasloužili, ale naše hra nebyl vůbec špatná a je škoda, že jsme nedokázali branku vstřelil dříve.

Branky: P. Fišer

Sestava: J. Kalina – O. Pražák, J. Pavelec, A. Vysiblo (32´ A. Vysiblo), L. Menšík – M. Faltýnek, M. Kudrnáč, P. Fišer, M. Plášil (76´ F. Hovorka) – F. Tomovič, J. Přibyl