SK Obrataň - Sokol Hořepník – 0:1 (0:1)

8. 10. 2023

Hořepník nás hned od úvodu utkání zaskočil svojí aktivitou a kvalitou. Rozhodně nepůsobil jako tým, který se nachází na konci tabulky OP. Naše obrana nebyla schopna zachytit tempo a nepůsobila příliš kompaktně. Hosté se poměrně snadno dostávali před našeho brankaře. Už v 2. minutě tak přišel trest ze strany Hořepníka a hosté šli do vedení 1:0. Po takhle rychlém gólu je důležité se co nejrychleji vzpamatovat a zklidnit svoji hru, do konce zápasu zbývala ještě spousta času. To se nám bohužel nepodařilo. Hořepník si vytvářel další šance, ale naštěstí pro nás je díky nepřesnému zakončení nedokázal využít. Naší hru doprovázelo obrovské množství nepřesností a ztracených míčů, po kterých následovaly rychlé brejky. Můžeme být rádi, že jsme do poločasu neobdrželi další dvě nebo tři branky. V druhé půli se hra vyrovnala a také my jsme si vytvářeli šance - M. Mugrauer neproměnil střelu z rohu malého vápna, D. Kudrnáč hlavičkoval po přesném centru do břevna, ... vyrovnat se nám však již nepodařilo. Utkání tak skončilo naší prohrou 0:1 a nutno říct, že si Hořepník výhru za první poločas zasloužil. Nás mrzí, že jsme utkání před domácími fanoušky nezvládli, i přesto, že jsme byli téměř v plné sestavě. A to nemyslím, že nezvládli pouze výsledkově, ale bohužel především herně.

Branky:

Sestava: J. Kalina – O. Pražák, J. Pavelec (86´ A. Pařil), M. Kudrnáč, L. Menšík – P. Kudrnáč (74´ F. Hovorka), P. Fišer, M. Faltýnek, M. Mugrauer (86´ L. Vlach) – D. Kudrnáč (56´ L. Melichar), J. Přibyl