SK Obrataň - TJ Dálnice Speřice "B" – 2:6 (1:1)

1. 10. 2023

Od začátku utkání jsme hosty přehrávali. Byli jsme aktivnější a vytvářeli si gólové situace. Bylo zřejmé, že jsme naší aktivitou hosty zaskočili. Během několika minut jsme nastřelili tyč a už v 6. minutě se poprvé prosadil po doklepnutí brankářem vyraženého míče J. Přibyl. Speřice hned v 15. minutě vyrovnali z povedeného přímého kopu na 1:1. My jsme mohli naklonit vedení na naší stranu, M. Vlach bohužel samostatný průnik neproměnil a skóre se tak do poločasu již neměnilo. V druhé půli začali přebírat Speřice otěže utkání a dařilo se jim v zakončení. Během druhé pětačtyřicetiminutovky pětkrát skórovali a jednalo se o góly velice pohledné. Dalo by se říct, že do čeho kopli, to tam spadlo. Za domácí se prosadil ještě jednou J. Přibyl, ale na víc jsme již nestačili. Speřice nakonec zvítězili 6:2. Výhra hostů je zasloužená, ale takový rozdíl ve výsledku je pro nás dost krutý. Prohra se Speřicemi je naší první ztrátou bodů na domácím hřišti v této sezóně. Příští kolo hostíme letos zatím se trápící Sokol Hořepník, který má po sedmi odehraných kolech jediný bod a je na posledním místě tabulky OP. Pokud bychom zvládli utkání jako první poločas se Speřicemi, tak musíme zvítězit.

Branky: J. Přibyl (2x)

Sestava: F. Vilímek – J. Kalina, J. Pavelec, M. Kudrnáč (86´ M. Kozár), L. Menšík – O. Pražák, P. Kudrnáč, P. Fišer, M. Vlach (76´ R. Opletal) – D. Kudrnáč (86´ M. Heřman), J. Přibyl