Jdi na obsah Jdi na menu

TJ FC Ústrašín - SK Obrataň – 1:1

26. 9. 2023

V první půli jsme měli více ze hry a byli aktivnější. Vytvořili jsme si i několik slibných šancí, bohužel žádná z nich gólem neskončila. Domácí se před naší branku nedostali, zahrozili pouze několika střelami z dálky. V druhém poločase se hra vyrovnala, ale ani jeden z týmů se nedostával do žádných vyložených šancí. A tak se na gól čekalo až do 88. minuty. Po standartní situaci pískl rozhodčí pro domácí velice sporný pokutový kop, po nemž šel Ústrašín do vedení 1:0. My jsme dokázali hned v zápětí reagovat a o minutu později vyrovnal po závaru před brankou J. Přibyl. Utkání tak nakonec skončilo 1:1 a Ústrašín si připsal již pátou remízu ze šesti zápasů v této sezóně. Myslím, že jsme v utkání byli lepším týmem, nakonec jsme však alespoň s jedním bodem spokojení.

Branky: J. Přibyl

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák, J. Pavelec, L. Melichar (75´ A. Pařil), L. Menšík – P. Kudrnáč, M. Faltýnek, P. Fišer, F. Tomovič – D. Kudrnáč (75´ F. Hovorka), J. Přibyl