TJ Slavoj Pacov "B" - SK Obrataň – 6:2 (2:0)

28. 8. 2023

Po povedeném utkání s Jiřicemi jsme zajížděli k derby do sousedního Pacova. V důležitém zápasu nám bohužel chybělo kvůli zranění několik hráčů. Od úvodu utkání byli aktivnější domácí a postupně nás přehrávali. D. Kudrnáč se asi po dvaceti minutách hry dostal po sólu do jasné gólové příležitosti, situaci však nezvládl a únik brankou neskončil. Domácí se poprvé radovali ve 35. minutě a do poločasu vsítili ještě druhou branku. Do druhé půle jsme nevstoupili příliš šťastně, hned na začátku druhého poločasu byl po druhé žluté kartě vyloučen M. Mugrauer. Pacov nás tlačil a v 65. minutě přidal třetí branku. Nám se záhy podařilo snížit, po chybě domácí obrany se prosadil P. Fišer. V zápětí však bývalý hráč Obrataně - M. Pučálek svým druhým gólem v utkání zvýšil na 4:1. Naše letní posila z Nového Rychnova M. Faltýnek deset minut před koncem snížil na 4:2. V závěru utkání Pacov přidal další dvě branky na konečných 6:2. Navíc po druhé žluté kartě byl vyloučen i P. Fišer, který nám bude svojí aktivitou, pohybem a důrazem nepochybně scházet v příštím zápase. Pacov v tradičním derby zaslouženě zvítězil, ikdyž konečný výsledek po gólově bohatém druhém poločase je pro nás dost krutý. Utkání bylo jako vždy plné emocí, pod což se podepsal také nepřesvědčivým výkonem hlavní rozhodčí a minimálně na příští zápas jsme přišli o dva vyloučené hráče.

Branky: P. Fišer, M. Faltýnek

Sestava: J. Kalina - O. Pražák, J. Pavelec, L. Melichar (75´ A. Pařil), L. Menšík - M. Faltýnek, M. Kudrnáč, P. Fišer, M. Plášil (58´ M. Vlach) - D. Kudrnáč, M. Mugrauer