SK Obrataň - TJ FC Ústrašín – 5:1

28. 10. 2018

Od začátku utkání se hrál poměrně pohledný fotbal. V úvodu nejdříve hosté spálili gólovou šanci, poté i my. Ve dvacáté minutě jsme šli do vedení, když se po odraženém rohovém kopu trefil R. Tábora. Hned za minutu navýšil P. Fišer. V této části zápasu jsme měli jasnou převahu a hosty tlačili. Po závaru před brankou ve 35. minutě si hosté vstřelili vlastní gól. Na poločasových 4:0 zvýšil R. Vítámvás. Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale stále jsme si vytvářely gólové šance. Uchytila se ta 65. minuty, kdy skóroval svým druhým gólem R. Vítámvás. Hosté korigovali patnáct minut před koncem na konečných 5:1. My jsme i přes nepřízeň počasí utkání zvládli na výbornou a zaslouženě získali 3 body, které jsou pro nás velmi důležité. Příští víkend hrajeme poslední podzimní utkání – derby s Pacovem.

Branky: R. Tábora, P. Fišer, vlastní gól hostů, R. Vítámvás (2x)

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, M. Kudrnáč, M. Vesecký (26´ A. Pařil), O. Pražák – P. Fišer (86´ M. Heřman), F. Hovorka, R. Tábora, F. Tomovič – L. Vlach (57´ D. Kudrnáč), R. Vítámvás (82´ M. Plášil)