Jdi na obsah Jdi na menu

Obrataň "B" - Košetice "B" – 3:1

8. 6. 2015

Zápas se pro Obrataň od začátku nevíjel dobře. První půlhodina hry patřila jasně hráčům Košetic, kteří byli vždy o krok dříve u balónu a předváděli také podstatně lepší hru. Po jednom rychlém protiútoku a chybě v naší obraně dokázali také vstřelit první gól. Zlomový moment přišel v závěru prvního poločasu, a to když dokázal L. Polanecký po standartní situaci hlavou vyrovnat na 1:1. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu a bylo jasné, že o vítězi rozhodně druhá půle. Ta patřila jednoznačně domácím. Rychlé „brejky“ D. Kudrnáče představovaly neustálou hrozbu pro obránce Košetic a bylo jen otázkou, kdy se nějaká šance ujme. To se tak stalo bohužel až v 79. minutě, kdy se D. Kudrnáč po několika neproměněných tutovkách konečně prosadil. Rezerva Košetic zápas pouze dohrávala a to navíc v 10 lidech. Po chybném střídání hostujícího trenéra, který si nevšiml zraněného hráče a ze hřiště stáhnul hráče jiného, přitom dalšího střídajícího k dispozici již neměl. V závěru zápasu skóroval ještě T. Lhotský a zápas tak skončil 3:1 pro domácí. Vedle neustálých chyb v domácí obraně, které srážejí výkon týmu je nutno také kritiky nesmírně rychlého a bojovného D. Kudrnáče. Ten bohužel absolutně nedokáže proměňovat své šance, které mnohdy snad ani nejde nedat. I kdyby měl D. Kudrnáč úspěšnost alespoň 50 % věřím, že by se tým nenacházel na konci sezóny na nelichotivém 7. místě tabulky.

Sestava: Vlach – Podsklan (55´ Kudrnáč P.), Buček, Pařil, Zíka – Flígr, Polanecký, Buchar – Horský (46´ Plášil), Lhotský, Kudrnáč D.

Branky: L. Polanecký, D. Kudrnáč, T. Lhotský