Obrataň "B" - Horní Ves – 1:3

31. 8. 2015

Naše rezerva nastoupila k druhému domácímu zápasu po sobě proti Horní Vsi opět za nefotbalových podmínek, teploměr ukazoval přes 30 stupňů. Hosté hned v úvodu využili nekoncentrovanosti domácí obrany a v první minutě vstřelili první gól. Druhá trefa na sebe nenechala dlouho čekat. Ve čtvrté minutě se z dalšího rychlého protiútoku opět prosadila Horní Ves. To byla pro naše hráče pořádná sprcha. Poté se hra vyrovnala a do poločasu se hrálo už jen spíše mezi oběma šestnáctkami, bez větších gólových šancí. Ze hry Obrataně byla znát nutnost vystřídání některých hráčů, kteří s hosty vůbec nestíhali. V poločase tak došlo hned ke třem změnám. Střídající hráči velmi oživili výkon týmu a začaly přicházet první vážnější šance. Jednu z nich využil v 60. minutě T. Lhotský a stav utkání byl už pouze o gól, 1:2 pro Horní Ves. Hned o minutu později se skóre opět měnilo, když se hosté znovu prosadili při rychlém přechodu naší poloviny. Gól na 3:1 pro Horní Ves zápas zlomil a zbytek utkání už se pouze dohrávalo. Snaha zvrátit utkání vedla k mnoha nepřesnostem a zbytečným ztrátám balonů. Horní Ves tak zcela zaslouženě zvítězila 3:1 a chyby domácí obrany v bránění hráčů jsou velkým vykřičníkem do dalších zápasů.

Branky: T. Lhotský

Sestava: P. Podsklan – J. Kalina, M. Vesecký, A. Pařil, J. Zíka (46´ O. Pražák) – M. Buček (46´ R. Tábora), R. Flígr (35´ D. Kudrnáč), M. Vlach – R. Buchar, T. Lhotský, T. Cudlín (46´ M. Plášil)