SK Obrataň "B" - TJ Nová Cerekev – 2:4

1. 5. 2016

V 16. kole zajíždělo do Obrataně družstvo Nové Cerekve. Domácí se opět sešli v plné sestavě, se čtyřmi lidmi na střídání. Utkání se hrálo slunečného odpoledne před solidní diváckou kulisou. Hned od začátku docházelo k častým nepřesnostem a to jak ze strany Obrataně, tak i hostující Cerekve. I přes nepřesnosti byly k vidění velmi pohledné akce, které ovšem obvykle plynuly z hrozných chyb. Nám se podařilo po deseti minutách hry poprvé skórovat a dostávali jsme se konečně do hry. Bohužel jsme do poločasu nedokázali využít žádnou další gólovku, přesto, že jich bylo nesčetně moc. Ale i hosté si vytvořili během první půle velmi slibné šance, které však vždy ztroskotaly na našem gólmanovi. Druhých pětačtyřicet minut se však naše hra naprosto nepochopitelně rozsypala. Po brance z rychlého protiútoku, vlastním gólu a dvou proměněných penaltách po zbytečných chybách hosté zápas otočili a my si už nedokázali dát jedinou přihrávku. V 78. minutě se nám povedlo zápas už pouze zkorigovat na konečných 2:4 a nám nezbylo nic jiného, než zase litovat neproměněných šancí z první půle. Teď musíme jen doufat, že na sobotní výkon rychle zapomeneme a příště budeme hrát o sto procent lépe.

Branky: M. Vlach, P. Kudrnáč

Sestava: F. Vilímek – M. Kudrnáč, M. Vesecký (66´ O. Pražák), A. Pařil, J. Zíka – R. Flígr (46´ R. Buchar), L. Polanecký, T. Lhotský (83´ Z. Horský), M. Buček – P. Kudrnáč, M. Vlach (46´ M. Plášil)