Jdi na obsah Jdi na menu

Horní Cerekev "B" - SK Obrataň "B" – 5:5

1. 11. 2016

Poslední utkání podzimní části sezóny jsme odehráli venku s rezervou Horní Cerekve. Zápas byl velmi zajímavý pro oko diváka, a to od úvodní minuty až po závěrečný hvizd. Hned od začátku utkání se hrálo ve svižném tempu, akce střídala akci. My jsme přežili několik šancí soupeře a z první šance jsme se prosadili. Vedení jsme dlouho neudrželi, domácí vyrovnali během 20 minut. Po několika minutách dokonce otočili zápas na 2:1. My hned odpověděli a skóre vyrovnali. Přesto domácí strhli výsledek prvního poločasu na svoji stranu, když ještě do poločasu vstřelili třetí branku. I ve druhé půli si držela hra vysoké tempo a utkání pro nás bylo stále otevřené. Bohužel po naší další chybě šli domácí do vedení již na 4:2. V zápětí nás však Marek Vlach dostal svým gólem zpět do hry. Ale Cerekev opět skórovala a ještě dvacet minut před koncem utkání vedla 5:3. Náš tým ale prokázal bojovnost, ukázali jsme, že se nevzdáváme až do konce utkání. Tečovanou střelou snížil Z. Horský a vyrovnání jsme se dočkali v 78. minutě, kdy skóroval R. Flígr. Utkání tedy skončilo smírně – 5:5, body jsme si spravedlivě rozdělili. Naše "Béčko" je po 11. kole uprostřed tabulky, na šestém místě. Budeme si přát, aby se naše výkony na jaře ještě zlepšili a umístili jsme se na špici tabulky.

Branky: R. Flígr (2x), A. Pařil, M. Vlach, Z. Horský

Sestava: F. Vilímek – J. Kalina, P. Čekal, A. Pařil, J. Zíka – R. Flígr, L. Polanecký, R. Buchar – D. Kudrnáč, M. Vlach, M. Plášil; náhradníci: Z. Horský, M. Buček, T. Cudlín