SK Obrataň "B" - Sokol Častrov – 4:4

12. 5. 2017

Vzhledem k nepřízni počasí byl odložen poslední dubnový zápas, proti rezervě Speřic. K zápasu jsme tak nastoupili po čtrnácti dnech. Častrov se v letošní sezóně trápí, proto jsme byli jasnými favority, zvláště když jsme hráli na domácí půdě. Bohužel naše obrana se dopouštěla od začátku utkání obrovských chyb, které soupeř během deseti minut hned dvakrát potrestal. Nám se po půl hodině podařilo snížit, ale soupeř během několika minut utekl opět na rozdíl dvou branek. V závěru poločasu jsme hosty jasně přehrávali, dařila se nám kombinační hra a vytvářeli jsme si šance. Po brankách Buchara a Šimka se nám podařilo ještě do poločasu srovnat skóre na 3:3. Ve druhé půli jsme Častrov zamáčkli na jeho polovině a bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří vstřelit branka. Brankový moment přišel v 63. minutě, kdy z pokutového kopu přidal svůj druhý gól P. Šimek. Stále jsme drželi míč na kopačkách a snažili se zápas udržet. V 80. minutě se ukázalo, že obrana neměla svůj den. Po propadu v obraně a rychlém brejku Častrova hosté vyrovnali na konečných 4:4. Pro nás tento výsledek znamená ztrátu dalších dvou bodů.

Branky: P. Fišer, R. Buchar, P. Šimek (2x)

Sestava: J. Kalina – P. Kudrnáč, P. Čekal, A. Pařil, J. Zíka – R. Flígr, P. Šimek, P. Fišer, R. Buchar – T. Lhotský, M. Plášil; náhradníci: Z. Horský, D. Kudrnáč, F. Jílek