Sokol Hněvkovice SK Obrataň "B" – 2:0

12. 6. 2017

Vzhledem k tomu, že rezerva Horní Cerekve odhlásila v průběhu sezóny soutěž, tak jsme zajížděli do Hněvkovic k poslednímu utkání sezóny 2016/17. Sestava byla opět velmi slepená, museli vypomoci hráči z "A" týmu. Utkání bylo od začátku vyrovnané, bez větších šancí. Domácí se ujali vedení ve 21. minutě a my jsme tak museli skóre opět dohánět. Obdržená branka se odrazila na našem výkonu, který byl nervózní a nedařilo se proměnit šance. Po poločase soupeř udeřil podruhé a situace byla vážná. Přesto, že jsme si ve druhém poločase vytvářeli slibné šance, branku jsme vstřelit nedokázali. Náš rezervní tým tak i po zpackaném závěru sezóny udržel šesté místo tabulky. Výkony v posledních čtyřech zápasech byly velmi trestuhodné – nedokázali jsme získat ani bod a co víc, skóre z těchto je zarážejí 0:18. A to se dokonce k zápasu s rezervou Košetic vůbec neodjelo. Nezbývá než dát hlavu vzhůru a rychle se z této mizérie oklepat.

Sestava: F. Vilímek – Menšík, Vesecký, Čekal, Zíka – Buchar, Tábora, Polanecký, Fišer – D. Kudrnáč, M. Plášil; náhradníci: M. Vlach