Černovice - Obrataň – 10:4

13. 5. 2015

Sedmý jarní zápas jsme zajížděli hrát k nedalekým Černovicím. Vítěz tohoto zápasu by bral předposlední místo, v sázce tedy byla nejen čest. Obrataňští mladíci se ujali vedení, které nevydrželo dlouho. Pěkným gólem se představil L. Opletal. Domácí dokázali během chvíle vyrovnat. Poté Černovice spálily několik šancí a nám se opět podařilo se prosadit, domácí bohužel zase odpověděli. V poločase se šlo do šaten za zaslouženého stavu 2:2. V druhém poločase se Černovice podstatně zlepšily a po našich chybách utekly snad během 5 minut o pět gólů. S tím už se nedalo nic dělat, naše hra se totálně rozsypala. V závěru vstřelil V. Heřman ještě dvě branky po individuálních akcích, dokonal tak hattrick. Tento dílčí úspěch byl asi jediným světlým momentem dnešního zápasu z naší strany. Domácí nás tak herně i výsledkově skutečně roznesli, když vyhráli vysoko 10:4. Teď nezbývá nic jiného, než na zápas rychle zapomenout a za týden nastupovat na plac s čistou hlavou.

Sestava: J. Mareš – R. Opletal, J. Pražák, B. Zíka, O. Hovorka – V. Heřman, D. Fical – L. Opletal, M. Krupka, A. Zíka, F. Flígr

Branky: L. Opletal, V. Heřman (3x)