Obrataň - TJ Kamenice nad Lipou – 5:11

20. 5. 2015

Další nevydařené odpoledne našich mladíků. Hráči vůbec nezachytili začátek utkání a první minuty to vypadalo, že jsou někteří hráči na hřišti poprvé. Snad během pěti minut jsme prohrávali 0:5 a vypadalo to na pořádný příděl. Pak jsme se docela probrali a nše působení na hřišti se začínalo podobat hře, ale o špatném prvním poločase svědčí i skóre 2:8. O poločase proběhla v kabině bouře, která snad na hráče zapůsobila a každý se nad sebou zamyslel. Druhý poločas byl již podstatně vyrovnanější. Zásluhu na tom měla především sestava soupeře, na hřiště posílal hostující trenér „rezervní“ hráče a nám se tak více dařilo. Přesto je konečný výsledek děsivý, 5:11 pro přípravku Kamenice, která zcela zaslouženě vyhrála. Kromě chyb v obraně a špatnému obsazování si hráčů se mi dnes vůbec nelíbil výkon našeho brankáře, který udělal spousty hrubých chyb a na výsledku nese velký podíl.

Sestava: J. Mareš – R. Opletal, J. Pražák, B. Zíka, O. Hovorka, M. Lemberk – V. Heřman, D. Fical – L. Opletal, A. Zíka, M. Krupka, F. Flígr

Branky: A. Zíka (2x), V. Heřman (2x), D. Fical